شنبه , ۴ آذر ۱۳۹۶

آموزش مجازی دروس تخصصی حوزه در
«حوزه مجازی مهندس طلبه»

هم اکنون ثبت نام کنید

دوره مجازی آموزش احکام

دوره مجازی آموزش احکام

«حوزه مجازی مهندس طلبه» طبق سنوات گذشته، اقدام به برگزاری دوره مجازی آموزش احکام مینماید. در این دوره سعی شده است تا تمامی ابواب فقهی به صورت کامل تدریس شود. متقاضیان محترم میتوانند بعد از مطالعه کامل نکات زیر اقدام به ثبت نام نمایند. (متقاضیان محترمی که قبلا در «حوزه مجازی مهندس طلبه» اقدام به ثبت نام نموده اند نیازی به ثبت نام مجدد ندارند.)

لازم به ذکر میباشد کلیه کلاس ها به صورت تصویری و امکان پرسش و پاسخ از اساتید حوزوی و هم چنین امکان استفاده از کنترل پنل دانشجویی، سامانه تکالیف، سامانه آزمون و… میسر میباشد. ( حوزه مجازی مهندس طلبه -گروه فرهنگی ذوالفقار- دارای مجوز رسمی از دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم میباشد. برای مشاهده مجوز اینجا کلیک نمایید)

مهلت ثبت نام به اتمام رسید…

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک نمایید و بعد از واریز کردن مبلغ ۵۰۰۰ تومان در سامانه اقدام به ثبت نام نمایید. در صورت هر گونه سوال یا ابهام در روند ثبت نام با شماره ۰۹۱۰۸۲۱۸۰۲۳ یا پست الکترونیکی inof(at)onlinehawzah.com  تماس حاصل فرمایید. (هزینه کل ثبت نام مبلغ ۱۵۰۰۰ تومان میباشد)

 

ثبت نام آنلاین

ضمانت ۱۰۰ درصدی رضایت شما
شما از لحظه ثبت نام تا 30 روز فرصت دارید که در صورت عدم رضایت از کیفیت کلاس ها انصراف دهید و تمام هزینه پرداختی را دریافت نمایید.

دانلود جلسات صرف ۲
اگر نیاز به جلسات بیشتری از صرف 2 دارید، لطفا ایمیل خود را وارد نمایید تا هم اکنون برای شما ارسال گردد.
اگر این صفحه را ببندید دیگر امکان مشاهده فیلم های صرف 2 را نخواهید داشت