چهارشنبه , ۷ تیر ۱۳۹۶

آموزش مجازی دروس تخصصی حوزه در
«حوزه مجازی مهندس طلبه»

هم اکنون ثبت نام کنید

دوره مجازی آموزش احکام

دوره مجازی آموزش احکام

«حوزه مجازی مهندس طلبه» طبق سنوات گذشته، اقدام به برگزاری دوره مجازی آموزش احکام مینماید. در این دوره سعی شده است تا تمامی ابواب فقهی به صورت کامل تدریس شود. متقاضیان محترم میتوانند بعد از مطالعه کامل نکات زیر اقدام به ثبت نام نمایند. (متقاضیان محترمی که قبلا در «حوزه مجازی مهندس طلبه» اقدام به ثبت نام نموده اند نیازی به ثبت نام مجدد ندارند.)

لازم به ذکر میباشد کلیه کلاس ها به صورت تصویری و امکان پرسش و پاسخ از اساتید حوزوی و هم چنین امکان استفاده از کنترل پنل دانشجویی، سامانه تکالیف، سامانه آزمون و… میسر میباشد. ( حوزه مجازی مهندس طلبه -گروه فرهنگی ذوالفقار- دارای مجوز رسمی از دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم میباشد. برای مشاهده مجوز اینجا کلیک نمایید)

مهلت ثبت نام به اتمام رسید…

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک نمایید و بعد از واریز کردن مبلغ ۵۰۰۰ تومان در سامانه اقدام به ثبت نام نمایید. در صورت هر گونه سوال یا ابهام در روند ثبت نام با شماره ۰۹۱۰۸۲۱۸۰۲۳ یا پست الکترونیکی inof(at)onlinehawzah.com  تماس حاصل فرمایید. (هزینه کل ثبت نام مبلغ ۱۵۰۰۰ تومان میباشد)

 

ثبت نام آنلاین

تبریک!
شما میتوانید از شهریه «حوزه مجازی» به مبلغ 119 هزار تومان استفاده نمایید.
تا 24 ساعت آینده فرصت دارید با شماره زیر تماس گرفته و شرایط استفاده از این فرصت استثنائی بهره مند شوید. (همه روزه از ساعت 11 الی 19)
۰۹۱۰۸۲۱۸۰۲۳
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.