دوشنبه , ۵ تیر ۱۳۹۶

آموزش مجازی دروس تخصصی حوزه در
«حوزه مجازی مهندس طلبه»

هم اکنون ثبت نام کنید

دیدار مسئولین حوزه مجازی با مدیریت مدرسه معصومیه

سه شنبه هفته جاری مسئولین «حوزه مجازی مهندس طلبه» با مدیریت محترم مدرسه علمیه معصومیه قم حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای ملکی جلسه ای برگزار نمودند.

در این جلسه رئیس مرکز، معاونت آموزشی و معاونت تربیتی حضور داشتند.

IMG_20140721_154829

در ابتدای این جلسه که به ۴ساعت به طول انجامید، رئیس مرکزاقدام به ارائه گزارش از فعالیت های این مرکز از جمله تعداد مخاطبین که به تعداد ۱۲۰۰ نفر رسیده است، نمود و نیز از تغییر چارت مسئولین و شکل گیری اتاق فکر با شیوه ای نوین برای ایده پردازی و اجرا و نظارت  نکاتی را بیان نمودند.

در ادامه معاونت تربیتی اقدام به ارائه برنامه های خود نمود و از جمله آن می توان به تشکیل کارگروه مطالعاتی تربیت در فضای مجازی، بهره گیری از اساتید اخلاق کارآمد و مجرب، فرآیند ثبت نامی و سیستم تربیتی اعمال شده در مرکز اشاره کرد.

IMG_20140721_154911

در بخش نهایی معاونت آموزشی به بیان برنامه های خود پرداخت از جمله استفاده از اساتید مجرب در دروس مختلف، تشکیل کارگروه های تخصصی در زمینه چارت درسی و … اشاره نمود.

IMG_20140721_154847

در این جلسه فرایندی تعریف گردید که تعامل «حوزه مجازی مهندس طلبه» با مدرسه علمیه معصومیه بیش از پیش باشد و در زمینه های مختلف سخت افزاری و نرم افزاری از ظرفیت های این مدرسه و طلاب ان استفاده گردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبریک!
شما میتوانید از شهریه «حوزه مجازی» به مبلغ 119 هزار تومان استفاده نمایید.
تا 24 ساعت آینده فرصت دارید با شماره زیر تماس گرفته و شرایط استفاده از این فرصت استثنائی بهره مند شوید. (همه روزه از ساعت 11 الی 19)
۰۹۱۰۸۲۱۸۰۲۳
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.