پنج شنبه , ۲۳ آذر ۱۳۹۶

آموزش مجازی دروس تخصصی حوزه در
«حوزه مجازی مهندس طلبه»

هم اکنون ثبت نام کنید

محکومیت اعدام شیخ نمر

imagesو لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتاً بل احیاء عند ربهم یرزقون

حوزه‌ مجازی مهندس طلبه شهادت این عالم بزرگوار را به ساحت مقدس حضرت ولی الله الاعظم، مقام معظم رهبری، مراجع عظام تقلید و علمای بزرگوار دامت برکاتهم و تمامی پیروان اهل بیت در سراسر جهان تسلیت عرض نموده و این حرکت ددمنشانه را محکوم می نماید و عواقب هولناک این جنایت بزرگ را بر عهده خاندان کثیف آل سعود می‌داند.

شهید«شیخ نمر باقر النمر» بعنوان رهبری آزادی خواه و فعال حقوق بشر در عربستان سعودی، تمام توان خود را به مقابله با اندیشه خطرناک تکفیری و افراطی گری در منطقه پرداخت و جان خود را در این راه فدا کرد. اعدام آن مجاهد بیدار و آگاه نسبت به نقشه‌ها و توطئه‌های پشت جریانات تروریستی و تکفیری، اشتباهی فاحش و راهبردی بود که راه رسیدن به صلح و آشتی و ریشه کن کردن تروریسم را در منطقه بسیار مشکل کرده و روشن ساخت که دولت عربستان سعودی راه سرکوب و اعدام را برای برخورد با منتقدان داخلی خود برگزیده است و قطعاً عقوبت این چنین اقدامات دور از اصول اسلامی و انسانی، دامن عاملان آن را خواهد گرفت.

ضمانت ۱۰۰ درصدی رضایت شما
شما از لحظه ثبت نام تا 30 روز فرصت دارید که در صورت عدم رضایت از کیفیت کلاس ها انصراف دهید و تمام هزینه پرداختی را دریافت نمایید.

دانلود جلسات صرف ۲
اگر نیاز به جلسات بیشتری از صرف 2 دارید، لطفا ایمیل خود را وارد نمایید تا هم اکنون برای شما ارسال گردد.
اگر این صفحه را ببندید دیگر امکان مشاهده فیلم های صرف 2 را نخواهید داشت