دوشنبه , ۲۰ آذر ۱۳۹۶

آموزش مجازی دروس تخصصی حوزه در
«حوزه مجازی مهندس طلبه»

هم اکنون ثبت نام کنید

انتخاب «حوزه مجازی» به عنوان گروه تبلیغی برتر در همایش مبلغان فضای مجازی

حوزه مجازیدر «همایش سالانه مبلغان مجازی» که روز بیست و یکم بهمن ماه درسالن همایش های الغدیر در شهر مقدس قم برگزار گردید از گروه های برتر تبلیغ مجازی تقدیر به عمل آمد.

در این مراسم که با استقبال پرشور مبلغان حوزه علمیه مواجه گردید جناب آقای حسینی نژاد، مدیر «حوزه مجازی مهندس طلبه» اقدام به ایراد سخنرانی نمودند.

ایشان با تبیین سطح فعالیت های این گروه در عرصه فضای مجازی بیان نمودند: حوزه مجازی در سالهای متمادی موفق شده است در عرصه فضای مجازی مخاطبین خود را شناسایی کند و محتواهای آموزشی خود را در اختیار مخاطبین خود قرار دهد. ایشان ابراز داشتند: دوره های مختلفی که در حوزه مجازی ارائه میگردد شامل آموزش مجازی دروس حوزوی، دوره های آموزشی احکام، دوره اسلام شناسی، دوره آموزشی زبان انگلیسی و … میباشد.

ایشان در بخش دیگری از بیانات خود در مورد اقدامات اخیر این گروه بیان داشتند: «حوزه مجازی مهندس طلبه» به تازگی به منظور سهولت و دسترسی راحت تر مخاطبین خود به محتواهای آموزشی اقدام به شروع فعالیت در شبکه های اجتماعی نموده است که در این بخش فیلم های آموزشی حوزوی و معارفی به صورت روزانه به مخاطبین ارائه میشود.

ایشان در پایان سخنرانی خود در این همایش بیان داشتند: به نظر حقیر مهم ترین علت موفقیت های کسب شده توسط حوزه مجازی این بوده که این گروه با نام و یاد امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف شکل گرفته و ادامه دارد و اعضای این گروه با عشق و علاقه تمامی خود را در ازائه بهتر خدمات آموزشی مبذول مینمایند.

 

در ادامه این همایش آیت الله حائری شیرازی، استاد بزرگ حوزه علمیه به ارائه مطلب خود در زمینه فضای مجازی پرداختند.

همایش

در پایان این مراسم از گروه تبلیغی ذوالفقار که بانام «حوزه مجازی مهندس طلبه» اقدام به فعالیت در فضای مجازی مینماید تقدیر به عمل آمد.

همایش

دانلود فایل صوتی سخنرانی

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضمانت ۱۰۰ درصدی رضایت شما
شما از لحظه ثبت نام تا 30 روز فرصت دارید که در صورت عدم رضایت از کیفیت کلاس ها انصراف دهید و تمام هزینه پرداختی را دریافت نمایید.

دانلود جلسات صرف ۲
اگر نیاز به جلسات بیشتری از صرف 2 دارید، لطفا ایمیل خود را وارد نمایید تا هم اکنون برای شما ارسال گردد.
اگر این صفحه را ببندید دیگر امکان مشاهده فیلم های صرف 2 را نخواهید داشت